• 1
  • 2
  • 3
  • 4

DOSTĘPNE OD RĘKI >> REG 04

cena: 1017.00 zł


Dostępne od ręki !! 

KONSTRUKCJA REGAŁU:

Mebel drewniany składa się z czterech drewnianych półek. W dolnej części ozdobnego regału znajduje się jedna bardzo pojemna i funkcjonalna szuflada, która wysuwa się na drewnianych prowadnicach. Regał wykończony jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

 

WYKOŃCZENIE REGAŁU:

Regał drewniany wykonany jest w całości z litego drewna sosnowego, plecy są wykończone boazerią, a dno szuflady umocnione jest sklejką. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter.   

Regał sosnowy z kolekcji CERA jest wykonany z prostych boków, co podkreślia jego delikatność i lekkość. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Regał drewniany może być wykończony naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów

 

Regał woskowany dostarczany jest w całości. 

Każdy drewniany regał, może być wykończony indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana wymiarów, zmiana okucia)

 

WYMIARY:

Wysokość: 195 cm

Szerokość: 67 cm

Głębokość: 48 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

Regał sosnowy jest wykonany w kolorze K07 Szary wosk

WYSYŁKA NA DRUGI DZIEŃ !

DOSTĘPNE OD RĘKI >> REG 04

DOSTĘPNE OD RĘKI >> REG 04

1017.00 zł

zobacz szczególy

DOSTĘPNE OD RĘKI >> REG 03

DOSTĘPNE OD RĘKI >> REG 03

1773.00 zł

zobacz szczególy
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski