• 1
  • 2
  • 3
  • 4

DOSTĘPNE OD RĘKI >> VIT 03

cena: 1613.00 zł


Dostępne od ręki !!

 KONSTRUKCJA WITRYNY:

Mebel drewniany składa się z dwóch dużych, półokrągłych szklanych drzwi. Wewnątrz mebla znajdują się trzy półki. Witryna drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Witryna wykończona jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

 

WYKOŃCZENIE WITRYNY:

Witryna wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego, plecy są wykończone boazerią. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu, mebel rustykalny zyskuje swój indywidualny charakter.   

Witryna sosnowa z kolekcji CERA jest wykonana z filunków na bokach, co podkreśla jej oryginalny styl. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Witryna drewniana może być wykończona naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów

 

Witryna sosnowa dostarczana jest w całości. 

Każda drewniana witryna, może być wykończona indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana wymiarów, zmiana okucia)

 

WYMIARY:

Wysokość: 195 cm

Szerokość: 107 cm

Głębokość: 43 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

Witryna sosnowa jest wykonana w kolorze K07 Szary wosk

WYSYŁKA NA DRUGI DZIEŃ !

 

DOSTĘPNE OD RĘKI >> VIT 03

DOSTĘPNE OD RĘKI >> VIT 03

1613.00 zł

zobacz szczególy
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski