• 1
  • 2
  • 3
  • 4

DOSTĘPNE OD RĘKI >> VIT 05

cena: 2561.00 zł


Dostępne od ręki !! 

KONSTRUKCJA KREDENSU:

Mebel drewniany składa się dwóch elementów. W górnej części znajdują się szklane drzwiczki z ozdobną kratką, za którymi na całej długości została umieszczona półka. W dolnej części kredensu, pod blatem znajdują się dwie drewniane szufladki oraz drzwi filunkowe, za którymi umieszczona jest jedna, duża półka. Wszystkie szuflady są zamontowane na drewnianych prowadnicach

Kredens drewniany posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Kredens wykończony jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

 

WYKOŃCZENIE KREDENSU:

Kredens drewniany wykonany jest w całości z litego drewna sosnowego, plecy w górnej części są wykończone boazerią, plecy komody są z pilśni, natomiast dno szuflad umocnione jest sklejką. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu, mebel rustykalny zyskuje swój indywidualny charakter.   

Kredens sosnowy z kolekcji CERA jest wykonany z filunkowych boków, co podkreśla jego oryginalny styl. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Kredens sosnowy dostarczany jest w dwóch elementach. 

Każdy drewniany kredens, może być wykończony indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana wymiarów, zmiana okucia)

 

WYMIARY:

Wysokość: 195 cm

Szerokość: 112 cm

Głębokość: 56 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

Kredens sosnowy jest wykonany w kolorze K03 Biała patyna + K11 Lakier 2225

WYSYŁKA NA DRUGI DZIEŃ !

DOSTĘPNE OD RĘKI >> VIT 05

DOSTĘPNE OD RĘKI >> VIT 05

2561.00 zł

zobacz szczególy
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski