• Baner komoda
  • Baner Biurko

DREWNIANA SZAFA WOSKOWANA SZY 03

cena: 2353.00 zł


KONSTRUKCJA SZAFY:

Mebel drewniany składa się z potrójnych drzwi filunkowych, pod którymi znajdują się trzy pojemne i bardzo praktyczne szuflady. Szuflady zamontowane są na drewnianych prowadnicach. Wnętrze szafy jest zaprojektowena tak, aby szafa drewniana była funkcjonalna. Po lewej stronie w górnej części szafy znajduje się drążek na zawieszenie ubrań, natomiast w dolnej zamontowana jest półka na wysokości 42 cm, prawą stronę oddziela ścianka działowa, za którą znajdują się trzy półki.

Dodatkową możliwością jest zamówienia szafy drewnianej z innym układem wewnętrznym.

Półka mała - 40zł

Półka duża - 60 cm

Drążek - 20zł

Szafa drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Szafa wykończona jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

Staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony, dlatego mamy dwie werjse trzydrzwiowej szafy drewnianej:

I- w całości

II - w dwóch elementach

WYKOŃCZENIE SZAFY:

Szafa drewniana wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego. Cała szafa wykonana jest z drewna, plecy są wykończone boazerią, a dno szuflad umocnione są sklejką. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter.   

Szafa sosnowa z kolekcji CERA jest wykonana z filunków na bokach, co podkreśla jej oryginalny styl. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

 

Szafa sosnowa może być wykończona naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów.

Szafa sosnowa dostarczana jest w całości. 

Każda drewniana szafa, może być wykończona indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana wymiarów, zmiana okucia)

WYMIARY:

Wysokość: 195 cm

Szerokość: 160 cm

Głębokość: 60 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

KOLEKCJA CERA:

A 2 353 zł - wosk
B 2 573 zł - wosk

Dostępna również w kolekcji SLIM:

 

A 2 243 zł - wosk

B 2 496 zł - wosk


Standardowym wybarwieniem kolekcji CERA jest wosk miodowy,

Zmiana na odcień K03, K04 i K13 + 10 %

Możliwość strukturyzacja + 20 % 

 

Paleta kolorów jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie:

 

 

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się styl rustykalny, skandynawski czy glamur. Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu historyczny wygląd. Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.     

                                                                                                                                                                                                                         
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski