• Baner komoda
  • Baner Biurko

DREWNIANE BIURKO WOSKOWANE BIK 01

cena: 953.00 zł


KONSTRUKCJA BIURKA:

Mebel drewniany składa się z długiego blatu klejonego pod którym znajdują się dwie szuflady, które są zamontowane na drewnianych prowadnicach oraz po prawej stronie pod szufladką umieszczone są drzwiczki filunkowe, za którymi znajduje sie półka. Wnętrze biurka jest zaprojektowane tak, aby biurko drewniane było funkcjonalne. 
Biurko drewniane posiada w najniższej części sześć okrągłych kul toczonych służące jako nóżki. Biurko wykończone jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

MOŻLIWOŚĆ ZMIANY SZUFLADY NA PÓŁKĘ POD KLAWIATURĘ - GRATIS  

 

 

WYKOŃCZENIE BIURKA:

Biurko drewniane wykonane jest w całości z litego drewna sosnowego. Całe biurko sosnowe wykonane jest z drewna, plecy są wykończone pilśnią, a dno szuflad umocnione są sklejką. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter. Biurko sosnowe z kolekcji CERA jest wykonana z prostych boków, co podkreśla jej lekkość i delikatność. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Całe biurko sosnowe może być wykończone naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów.

Biurko sosnowe dostarczane jest w całości. 

Każde drewniane biurko, może być wykończone indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana wymiarów, zmiana okucia)

 

WYMIARY:

Wysokość: 78 cm

Szerokość: 103 cm

Głębokość: 60 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

KOLEKCJA CERA:

953 zł - wosk


Standardowym wybarwieniem kolekcji CERA jest wosk miodowy,

Zmiana na odcień K03, K04 i K13 + 10 %

Lakiery w odcieniu K10, K11, K12 i K14 dotyczą tylko blatów i siedzisk +10%

Możliwość strukturyzacja + 20 % 

 

Paleta kolorów jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie


Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się styl rustykalny, skandynawski czy glamur. Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu historyczny wygląd. Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.     

                                                                                                                                                                                                                         
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski