• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

DREWNIANE MEBLE KUCHENNE W KOLORZE SZAREGO WOSKU
Choć białe kuchnie nadal są bardzo popularne wśród Polaków, to najnowsze trendy zdają się je wypierać. 
Przykładem są stylowe szare meble kuchenne. 
Poniższa wizualizacja ukazuje, że to niezwykle stylowe połączenie, za którym przemawia przede wszystkim elegancja i pomysłowość oraz podejście do projektowania wnętrz. Drewniane meble kuchenne w zestawieniu z nowoczesnym sprzętem AGD i niebieskimi płytkami imitującymi tradycyjne kafle stanowią podstawę do wystroju całego pomieszczenia. Punktem kulminacyjnym oraz przysłowiową ,,kropką nad i”  jest bukowy blat w naturalnym kolorze. Jasna podłoga sprawi, że kuchnia zyskuje na przytulności. 

 

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski