• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

DREWNIANE MEBLE WOSKOWANE DO POKOJU DZIECIĘCEGO
Nasze wizualizacje pomogą ci w doborze mebli i pokażą wymarzony pokój  dla Twojego dziecka.

Borykają się Państwo z problemem urządzenia pokoju dziecięcego? 
Pomieszczenie dla dziecka jest bardzo trudne do zagospodarowania przestrzeni? 
Jeśli tak mamy na to rozwiązanie.  Nasza firma wykonuje meble pod Państwa wymiar.

Bardzo dużo czasu, dziecko spędza w swoim pokoju, a zwłaszcza przy sosnowym biurku. Dlatego należy zwrócić uwagę, nie tylko na wygląd, lecz również na funkcjonalność.  
Każdy z nas musi się dobrze wyspać, a przy małym pokoju i wielu dzieciach, najlepszym rozwiązaniem jest łóżko piętrowe. Łóżko piętrowe posiada bezpieczną drabinkę i barierki ochronne. Cała ta konstrukcja nie zabierze dużo miejsca w pokoju, a zarazem jest wygodne i solidne.  
Duża sosnowa komoda to idealny wybór, pomieści ubrania lub zabawki.
Niewielki stolik to bardzo dobry teren do zabawy, na nich dzieci mogą układać klocki, malować.
Meble drewniane wykończone naturalnym woskiem to idealny wybór dla dzieci, są to meble ekologiczne i antyalergiczne, które nie przyciągają tak kurzu.

W stylizacji wykorzystano:

- biurko BIK 03

- fotel SIL 03

- półka COS 17

- komoda COM 104

- łóżko ACC 07

- szafa SZY 101

- ława MES 06

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski