• Rosalina

DREWNIANE MEBLE WOSKOWANE DO POKOJU DZIECIĘCEGO




Nasze wizualizacje pomogą ci w doborze mebli i pokażą wymarzony pokój  dla twojego dziecka.

Borykają się Państwo z problemem urządzenia pokoju dziecięcego? Pomieszczenie dla dziecka jest bardzo trudne do zagospodarowania przestrzeni? Jeśli tak mamy na to rozwiązanie.  Nasza firma wykonuje meble pod Państwa wymiar.

Bardzo dużo czasu, dziecko spędza w swoim pokoju, a zwłaszcza przy sosnowym biurku. Dlatego należy zwrócić uwagę, nie tylko na wygląd, lecz również na funkcjonalność.  Każdy z nas musi się dobrze wyspać, a przy małym pokoju i wielu dzieciach, najlepszym rozwiązaniem jest łóżko piętrowe. Łóżko piętrowe posiada bezpieczną drabinkę i barierki ochronne. Cała ta konstrukcja nie zabierze dużo miejsca w pokoju, a zarazem jest wygodne i solidne.  Przez sosnową komodę, wszystkie najważniejsze rzeczy zmieszczą się w niej.

 

W stylizacji wykorzystano:

- BIK 03

- SIL 03

- COS 17

- COM 101

- ACC 07

- SZY 101

- MES 06

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się styl rustykalny, skandynawski czy glamur. Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu historyczny wygląd. Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.     

                                                                                                                                                                                                      KOLORYSTYKA MEBLI

                                                                                                                                                                                                    KOLORYSTYKA  BLATOW  




ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski