• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

Drewniana Garderoba GAB 03

cena: 714.00 zł


KONSTRUKCJA KOMODY:

Mebel drewniany składa się z szejściu metalowych wieszaków.  

Garderoba wykończona jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

WYKOŃCZENIE KOMODY:

Garderoba drewniana wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego. Garderoba wykonana jest z drewna, plecy są wykończone błazerią. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter.  Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Cała Gareroba sosnowa może być wykończona naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów.

Garderoba sosnowa dostarczana jest w całości. 

Każda drewniana Garderoba, może być wykończona indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana wymiarów, zmiana okucia)

WYMIARY:

Wysokość: 120 cm

Szerokość: 100 cm

Głębokość: 25 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

KOLEKCJA CERA:

714 zł - wosk

 

Standardowym wybarwieniem kolekcji CERA jest wosk miodowy,

Zmiana na odcień K03, K04 i K13 + 10 %

Lakiery w odcieniu K10, K11, K12 i K14 dotyczą tylko blatów i siedzisk +10%

Możliwość strukturyzacja + 20 % 

 

Paleta kolorów jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski