KOLEKCJA MODERN
Moderny styl wyróżnia gustowna prostota, naturalne materiały i funkcjonalność.  Dzięki nowoczesnej i modnej szarości mebla, twój wystrój pomieszczenia będzie niezależny i nada mu indywidualnego wyglądu. Meble nowoczesne pokryte są ekologicznym woskiem, dzięki któremu mebel jest trwalszy i piękniejszy. Dzięki prostym chromowanym klamkom i zawiasom mebel drewniany jest wyrazisty i oryginalny.

W zależność od gustu klienta może być różne wybarwienie mebli. Nasze meble dopasują się do każdego rozmiaru pomieszczenia, gdyż stwarzaliśmy je z myślą o domach jednorodzinnych jak i mieszkaniach.

W stylizacji wykorzystano:

- MOD 03

- MOD 21

- MOD 01

- MOD 10

- MOD 20

 

 


Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się styl rustykalny, skandynawski czy glamur. Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu historyczny wygląd. Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.     

                                                                                                                                                                                                                         
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski