KOLEKCJA STELL
Kolekcja Stell to meble woskowane, która nadadzą w pomieszczeniu odrobinę charakteru. Ozdobne krzyże w drzwiczkach spowodują, że pokój stanie się oryginalny, a stalowe okucia nadadzą ciepło i komfort pomieszczeniu. Meble są pokryte ekologicznym woskiem, który podkreśla usłojenie drewna sosnowego.

Kolekcja ta może wzbogacić się dodatkowo w strukturyzacje co podkreśli jej strukturę drewna. Celem strukturyzacji jest nadanie drewnu charakteru rustykalnego, postarzonego. To proces, którym uzyskuje się nierównomierną nawierzchnię z wieloma rowkami, ale o płynnej strukturze.

W zależność od gustu klienta może być różne wybarwienie mebli. Nasze meble dopasują się do każdego rozmiaru pomieszczenia, gdyż stwarzaliśmy ją z myślą o domach jednorodzinnych jak i w mieszkaniach.
 

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się styl rustykalny, skandynawski czy glamur. Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu historyczny wygląd. Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.     

                                                                                                                                                                                                                         
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski