• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

KOMODA DREWNIANA EKO 2

KOMODA DREWNIANA EKO 2
KOMODA DREWNIANA EKO 2
cena: 521.00 zł


Prosta i funkcjonalna niewielka komoda EKO 2 to komoda wykonana z litego drewna sosnowego. Plecy i spody szuflad wykonane są z płyty.

Drewniana komoda wykończona ekologicznym lakierem bezbarwnym.

Trzy pojemne szuflady wysuwają się na metalowych prowadnicach, istnieje możliwość zamontowania szybek w miejscu otwierania szuflad

Proste boki i fronty nadają jej lekkości i elegancji

Wymiary:

Szerokość 80/100 cm

Wysokość 80 cm

Głębokość 42/47 cm

podana cena za wymiar 80/80/42

Ceny

80/80/42 cm  521 zł

100/80/42 cm  567 zł

80/80/47 cm 529 zł

100/80/47 cm 581 zł

Istnieje możliwość wybarwienia komody na dowolny dostępny u nas kolor z naszej palety barw + 10 %

solidne meble drewniane produkowane z gotowych elementów bez możliwości zmian

meble wysyłane są w elementach bardzo łatwe w montażu

 

zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer 696 364 841

 

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski