• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

Drewniany Kredens Woskowany VIT 01

Drewniany Kredens Woskowany VIT 01
Drewniany Kredens Woskowany VIT 01
cena: 2804.00 zł


KONSTRUKCJA KREDENSU:

Mebel drewniany składa się dwóch elementów. W górnej części po lewej i prawej stronie znajdują się drzwiczki szklane z ozdobną kratką, za którymi znajdują się po dwie małe półeczki. Drzwiczki oddzielają dwie małe szufladki, nad którymi znajduje się półka. W dolnej części kredensu drewnianego, pod blatem umieszczone są trzy drewniane szufladki oraz troje drzwi filunkowych, za którymi znajduje się jedna duża półka. Wszystkie szuflady są zamontowane na drewnianych prowadnicach

Kredens drewniany posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Kredens wykończony jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

 

WYKOŃCZENIE KREDENSU:

Kredens drewniany wykonany jest w całości z litego drewna sosnowego. Cały Kredens wykonany jest z drewna, plecy w górnej części są wykończone boazerią, natomiast plecy komody są z pilśni, a dno szuflad umocnione są sklejką. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter.   

Kredens sosnowy z kolekcji BIANCO jest wykonany z filunków na bokach, co podkreśla oryginalny styl. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

 

Kredens sosnowy może być wykończony naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów.

Kredens sosnowy dostarczany jest w dwóch elementach. 

Każda drewniana szafa, może być wykończona indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana wymiarów, zmiana okucia)

 

WYMIARY:

Wysokość: 205 cm

Szerokość: 150 cm

Głębokość: 56 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

KOLEKCJA BIANCO:

2 804 zł - wosk

3 084 zł - Lakier biała Patyna

Dostępny również w kolekcji SLIM:

2 419 zł - Wosk

2 661 zł - Lakier Biała Patyna 


Standardowym wybarwieniem kolekcji BIANCO jest K03 biała Patyna + K14 lakier 22-10,

Zmiana na odcień K03, K13, K16, K17 + 10%
Lakiery w odcieniu K10, K11, K12 i K14 dotyczą tylko blatów i siedzisk 
Możliwość strukturyzacja + 20%

Paleta kolorów jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie

 

 

 

 

 

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski