• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

Meble kuchenne w kolorze lakierowanym 22-10
Zapraszamy do nas.
Jeśli projektujesz kuchnię lub sypialnię zrób szkic pomieszczenia. Na jego podstawie zrobimy wstępny projekt, zaproponujemy jak może wyglądać kuchnia lub pokój, jakie meble będą odpowiednie do danego pomieszczenia oraz doradzimy co się lepiej sprawdzi.
Meble rustykalne – dla tych, którzy kochają naturę.
Meble rustykalne to meble nawiązujące do sielskich lat dzieciństwa oraz czasów spędzanych u dziadków na wsi. 
Nic więc dziwnego, że zainteresowanie tego typu meblami stale wzrasta.
Wykonane z litego drewna najwyższej jakości meble rustykalne upiększają nie tylko przestronne domy, ale i mniejsze mieszkania. 
Ich obecność wprowadza bowiem do wnętrz wyjątkowy klimat wypełniając każde pomieszczenie ciepłem i harmonią.
Drewniane meble kuchenne rustykalne to gwarancja pięknej prezencji, solidności i jakości wykonania oraz możliwości ich użytkowania przez wiele, wiele lat. Drewno, poza swoją naturalną wymową, jest bardzo trwałe a więc długowieczne.
Godny zwrócenia uwagi jest także fakt, iż drewno to materiał, na powierzchni którego nie dochodzi do wyładowań elektrostatycznych. Dzięki temu na meblach drewnianych kurz i bakterie odkładają się w znacznie mniejszych ilościach, aniżeli na meblach wykonanych z płyt.

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

                                                                                                                                                                                                      KOLORYSTYKA MEBLI

                                                                                                                                                                                                    KOLORYSTYKA  BLATOW  
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski