• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

Meble kuchenne w kolorze Patyna +22-66

Meble kuchenne w kolorze Patyna +22-66Kuchnia z litego drewna sosnowego została wkomponowana na otwarty salon. Jej ceglana ściana nawiązuje do historycznego klimatu kamienicy. Meble drewniane o bielonych frontach szafek zostały skontrastowane z czerwoną cegła, które nadają jej większej wyrazistości i prowansalskiego wystroju. 
Zupełnym przeciwieństwem kuchni industrialnej jest kuchnia tradycyjna, ale i tutaj cegła sprawdza się wyśmienicie. 
Kuchnia to miejsce, gdzie kobiety przebywają najczęściej, dlatego warto, aby było ono dopieszczone i wyposażone pod każdym względem. 
Kuchnia ma być funkcjonalna, dlatego przedstawiamy kuchnia drewnianą małą o pięknym wyglądzie. Kuchnia posiada po prawej stronie niewielki barek z wysokimi krzesłami - hookery


Kolor : K03 Biała Patyna + blaty K05 lakier 22-66

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski