• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

Patynowe regały i szafy do sufitu
Drewniane meble to doskonała inwestycja. Choć wymagają opieki i troski oraz nie należą do najtańszych, to potrafią odpłacić się pięknem i niepowtarzalnym charakterem. Warto rozważyć ich zakup, jeśli chcemy cieszyć się pięknym wnętrzem, które możemy stylizować na wiele sposobów.
Meble drewniane mają swój niepowtarzalny charakter i tym właśnie przewyższają pozostałe meble. Ci, którzy zdecydowali się na ich posiadanie szybko przekonują się o tym, iż ich zakup był dobrą inwestycją. Inwestycją w piękny wygląd i charakter pomieszczenia, w którym się one znalazły.
Biblioteczki i zabudowy pod sam sufit wyposażone w ulubioną literaturę to marzenie wielu z nas. Wykończone białą patyną, wyposażone w ręcznie robione i specjalnie postarzane, czarne klamki i zawiasy tworzą niepowtarzalny klimat i nadają wnętrzu jasności i przytulności.

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski