• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

SOSNOWA KUCHNIA rustykalna LAKIEROWANA
Nasze wizualizacje pomogą Ci w doborze mebli i pokażą Twoją wymarzoną kuchnie.

 

Wykonujemy meble kuchenne na wymiar o każdym rozmiarze i w każdym dostępnym u nas kolorze. Wykonane z litego drewna sosnowego, które jest praktyczne, na co dzień w kuchni. Meble są wykończone ekologicznym wodnym lakierem, co nie szkodzi zdrowiu. Jest to w tym przypadku kolor K 11 o odcieniu ciemnego wosku, który podkreśla usłojenie drewna sosnowego i charakter tego pomieszczenia. Kuchnia lakierowana posiada delikatny półmatowy połysk, co powoduje, że kuchnie się szybko sprząta i jest funkcjonalna. Kuchnia jest wyposażona w postarzane uchwyty, które są wykonywane ręcznie. 
Możemy zagwarantować, że przy naszych meblach Twoja kuchnia będzie się dobrze sprawowała, a każde gotowanie będzie robione z miłością. 
Każdą kuchnie robimy z uwielbieniem i pasją, gdyż cieszy nas dobrze wykonana praca, a co najważniejsze zadowolony klient. 

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski