• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

Stół woskowany MES 01

cena: 571.00 zł


   KONSTRUKCJA STOŁU: 

Stół drewniany posiada solidną i trwałą budowę: składa się z czterech masywnych nóg toczonych o grubości 8cm x 8cm oraz blatu o grubości 3 cm.

Blat można wykonać na dwa sposoby:

A-  Klejony – proste deski po całej długości blatu

 B- Klepkowy – ozdobna rama dookoła stołu z klepkami w środku

Stół wykończony jest solidnie, praktyczne i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

     

WYKOŃCZENIE STOŁU:

Stół drewniany wykonany jest w całości z litego drewna sosnowego. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter.   

Stół sosnowy może być wykończony naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów.

Stół sosnowy dostarczany jest w dwóch elementach. 

Możliwość zamówienia stołu z szufladką.

    

WERSJA A                   WERSJA B

80x80 – 571 zł                       637 zł

120x80 – 637 zł                     703 zł

140x80 – 659 zł                     725 zł

160x90 – 802 zł                     846 zł

180x90 – 901 zł                     967 zł

200x100 – 967 zł                   1 033 zł 

  Podany wymiar to wymiar blatu stołu drewnianego

 

 

Standardowym wybarwieniem kolekcji CERA jest K01 Jasny wosk, inaczej wosk miodowy

Możliwość strukturyzacja + 20%
Lakiery w odcieniu K10, K11, K12 i K14 dotyczą tylko blatów i siedzisk 
Zmiana na odcień K03, K13, K16, K17 + 10%

 

  

  

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski