• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

SZAFA DREWNIANA EKO 9

SZAFA DREWNIANA EKO 9
cena: 1609.00 zł


 Elegancka i funkcjonalna trzydrzwiowa szafa EKO 9 to szafa wykonana z litego drewna sosnowego. Plecy i spody szuflad wykonane są z płyty.

Drewniana szafa wykończona ekologicznym lakierem bezbarwnym.

Posiada w dwudrzwiowej części drążek na ubrania, w jednodrzwiowej półki oraz dwie szuflady wysuwane na metalowych prowadnicach. Gustowna szafa idealna dla dorosłych i dla dzieci.

Proste boki i fronty nadają jej lekkości i elegancji.

Dodatek szybek w miejscu uchwytu + 25 zł

Wymiary:

Szerokość 120,133,150 cm

Wysokość 190 cm

Głębokość 60 cm

Podana cena za szer. 120 cm

Koszt:

Szer. 120 cm 1609 zł

Szer. 133 cm 1642 zł

Szer. 150 cm 1675 zł

Istnieje możliwość wybarwienia szafy na dowolny dostępny u nas kolor z naszej palety barw + 10 %

solidne meble drewniane produkowane z gotowych elementów bez możliwości zmian

meble wysyłane są w elementach bardzo łatwe w montażu

zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer 696 364 841

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski