• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

SZAFA SOSNOWA SZY C2A

SZAFA SOSNOWA SZY C2A
cena: 1180.00 zł


Prosta i funkcjonalna dwudrzwiowa szafa wykonana z litej sosny, wykończona ekologicznym lakierem bezbarwnym. Plecy i spody szuflad wykonane są z płyty.

Szuflada montowana jest na metalowych prowadnicach, za  drzwiami znajduje się drążek i półka

Wymiary:

wysokość 190 cm

szerokość 80/90 cm

głębokość 60 cm

cena za szerokość  90 cm 1316 zł

dostępna w wersji z drążkiem i półką oraz z przegroda gdzie w środku są po jednej stronie drążek i półka po drugiej półki

z przegrodą:

szer. 80 cm 1280 zł

szer. 90 cm 1416 zł

 

Istnieje możliwość zmiany wybarwienia na podstawie dostępnej u nas palety kolorów  10%

solidne meble drewniane produkowane z gotowych elementów bez możliwości zmian

meble wysyłane są w elementach bardzo łatwe w montażu

 

zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer 696364841

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski