• -15%
  • Baner komoda
  • Baner Biurko

SZAFA SZY 02

cena: 1180.00 zł






 KONSTRUKCJA SZAFY lakierowana:
Mebel drewniany składa się z pojedynczych drzwi filunkowych, pod którymi znajduje się pojemna i bardzo praktyczna szuflada, która wysuwa się na drewnianych prowadnicach. Wnętrze szafy jest wykonane z : W górnej części szafy znajduje się drążek na zawieszenie ubrań, natomiast w dolnej zamontowana jest półka na wysokości 42 cm.

Szafa drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Szafa wykończona jest solidnie i na długie lata. 

WYKOŃCZENIE SZAFY:
Szafa drewniana wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego. Cała szafa wykonana jest z drewna, plecy są wykończone boazerią, a dno szuflad umocnione są sklejką. Szafa sosnowa z kolekcji CERA jest wykonana z filunków na bokach, co podkreśla jej oryginalny styl. 

Szafa sosnowa dostarczana jest w całości. 

WYMIARY:
Wysokość: 195 cm
Szerokość: 70 cm
Głębokość: 60 cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się styl rustykalny, skandynawski czy glamur. Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu historyczny wygląd. Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.     

                                                                                                                                                                                                                         




ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski