• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

Witryna Dębowa DUB 10

cena: 4133.00 zł


KONSTRUKCJA WITRYNY:

Mebel drewniany składa się z dużych drzwi szklanych, dwósz drewnianych drzwi oraz trzech szufad. Wewnątrz mebla drewnianego znajdują się półki.W dolnej części witryny znajdują się dwie średnie szuflady, które wysuwają się na metalowych prowadnicach. Witryna wykończona jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

 

WYKOŃCZENIE WITRYNY:

Witryna drewniana wykonana jest w całości z litego drewna dębowego.  Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom,  mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Witryna drewniana wykończona jest olejowoskiem o jasnej barwie.

 

Witryna sosnowa dostarczana jest w całości. 

 

WYMIARY:

Wysokość: 205 cm

Szerokość: 121cm

Głębokość: 55 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

KOLEKCJA DĘBOWA:

4 133 zł - olejowosk

 

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski