• -15%
  • Baner komoda
  • Baner Biurko

WOSKOWANA ŁAWKA LUD 17

cena: 527.00 zł


KONSTRUKCJA ŁAWKI:

 Ławka drewniana posiada siedzisko umieszczone na wysokości 46 cm. Wygodne, trwałe i praktyczne w użytkowaniu. Ławka drewniana posiada tapicerowane siedzisko. Ławka wykończona jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie. 

WYKOŃCZENIE ŁAWKI:

Ławka drewniana wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter. Nogi kwdratowe, proste. Wyjątkowa ławka sosnowa będzie pięknie prezentować się w karczmach, restauracjach, czy domach. 

Ławka drewniana może być wykończona naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów

 

Ławka  woskowana dostarczana jest w całości. 

 

WYMIARY:

Wysokość: 46 cm

Szerokość: 150 cm

Głębokość: 40 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

KOLEKCJA STEEL:

527 zł - wosk

 

Standardowym wybarwieniem kolekcji STEEL jest wosk miodowy,

Zmiana na odcień K03, K04 i K13 + 10 %

Możliwość strukturyzacja + 20 % 

  

Paleta kolorów jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie


Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się styl rustykalny, skandynawski czy glamur. Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu historyczny wygląd. Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.     

                                                                                                                                                                                                                         
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski