• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

WOSKOWANA PÓŁKA COS 18/6

cena: 432.00 zł


 Dekoracyjna półka modułowa składająca się z sześciu heksagonów, z połączenia wielu modułów można stworzyć unikatową ozdobę, która odnowi Wasze wnętrze. Można ją również postawić na komodzie czy stoliku. Półka nie zawiera pleców .

Pomieści zabawki, książki czy przyprawy. Dzięki możliwości łączenia kolorów znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Nasze meble można wykonać indywidualnie na zamówienie klienta (zmiana koloru, )

Chcesz stworzyć swoją własną ciekawą kompozycję wybierz kolory i zapytaj o wycenę

Mebel wysyłany jest w całość do klienta.

Półka sosnowa o wymiarach zewnętrznych(1 moduł):

Wysokość : 29 cm

Szerokość : 34 cm

Głębokość : 10 cm

Grubość: 2 cm

 

podana cena za 6 modułów 2*jasny wosk K 01, 2*czarny wosk K 08, 2*bielony K 13, 

Dostępne kolory wosku K 01, K 02, K 07, K 09, K 15- koszt polki 72 zł

Zmiana na kolor K 03, K 13, K  16,  K  17 - koszt półki 79 zł

Zmiana na kolor K 08  - koszt półki 83 zł

 

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski