• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

WOSKOWANA PÓŁKA DRZEWKO COS 17

cena: 1044.00 zł


KONSTRUKCJA PÓŁKI:

Półka w ksztalcie drzewka posiada trzy ramiona, które posiadają po kilka oparć - gałęzi. Drzewko pięknie prezentuję się w sypialniach nad łóżkiem lub w innych pomieszczeniach np. nad komodą. Na drzewku można poukładać różke książki, ozdoby czy dekoracje pomieszczenia. Regał wykończony jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

 

WYKOŃCZENIE PÓŁKI:

Regał drewniany wykonany jest w całości z litego drewna sosnowego. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter.   

Regał drewniany może być wykończony naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 

 

Regał woskowany dostarczany jest w dwóch elementach. 

Każdy drewniany regał, może być wykończony indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana okucia)

 

WYMIARY:

Wysokość: 220 cm

Szerokość: 242 cm

Głębokość: 15 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

KOLEKCJA CERA:

1 044 zł - wosk

 

 

Standardowym wybarwieniem kolekcji CERA jest K01 Jasny wosk, inaczej wosk miodowy

Zmiana na odcień K03, K13, K16, K17 + 10%
Lakiery w odcieniu K10, K11, K12 i K14 dotyczą tylko blatów i siedzisk 
Możliwość strukturyzacja + 20%  

 

  

Paleta kolorów jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie

                                                           

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski