• Baner komoda
  • Baner Biurko

WOSKOWANE LUSTRO COS 02

WOSKOWANE LUSTRO COS 02
cena: 241.00 zł


KONSTRUKCJA LUSTRA:

Lustro drewniane posiada solidną i trwałą konstrukcje. Rama lustra posiada grubość 2.5 i szerokość 6 cm. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

 

WYKOŃCZENIE LUSTRA: 

Lustro drewniane wykonane jest w całości z litego drewna sosnowego. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter.  

Lustro drewniane może być wykończone naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów

 

Lustro woskowane dostarczane jest w całości. 

Każde drewniane lustro, może być wykończone indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana wymiarów )

 

WYMIARY:

Wysokość: 90 cm

Szerokość: 70 cm

Głębokość: 2,5 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

KOLEKCJA CERA:

241 zł - wosk

 

Standardowym wybarwieniem kolekcji CERA  jest wosk miodowy,

Zmiana na odcień K03, K04 i K13 + 10 %

Możliwość strukturyzacja + 20 % 

  

Paleta kolorów jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie     

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się styl rustykalny, skandynawski czy glamur. Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu historyczny wygląd. Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.     

                                                                                                                                                                                                                         
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski