• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

WOSKOWANY STÓŁ LUD 01

cena: 850.00 zł


Produkujemy go w całości z drewna sosnowego. Wykończony jest woskiem na bazie wosku pszczelego podkreślając walory mebla, dzięki czemu prezentuje się wspaniale. Wosk w swojej naturalnej postaci chroni drewno przed wilgocią oraz zabrudzeniem ułatwiając pielęgnację. Jednakże na życzenie klienta wybrane produkty mogą być zabarwione i polakierowane. 

Kolekcja COUNTRY to meble w całości wykonane z litego drewna sosnowego. W standardzie wykończone woskiem, na życzenie klienta mogą być  poddane procesowi ręcznej strukturyzacji, dzięki czemu faktura drewna jest różnorodna i niepowtarzalna. Cechą charakterystyczną są  ozdobnie wykańczane wieńce i kraje oraz okucia: ozdobne  klamki w kolorze starego złota oraz zawiasy wewnętrzne w tym samym kolorze. Stół ten doskonale uzupełni wnętrze jadalni bądź kuchni.

           

Wymiary zewnętrzne

Wysokość: 76 cm                                                      

Szerokość: 160 cm

Głębokość: 90 cm     

 

Cena

za wersję woskowaną bez strukturyzacji 850 zł


Wersja lakierowana +10%

Możliwość strukturyzacji  + 20 %                                                                 

 

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

                                                                                                                                                                                                      KOLORYSTYKA MEBLI

                                                                                                                                                                                                    KOLORYSTYKA  BLATOW  
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski