• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

WOSKOWANY STÓŁ MES 04

WOSKOWANY STÓŁ MES 04
cena: 570.00 zł


Produkujemy go w całości z drewna sosnowego. Wykończony jest woskiem na bazie wosku pszczelego podkreślając walory mebla, dzięki czemu prezentuje się wspaniale. Wosk w swojej naturalnej postaci chroni drewno przed wilgocią oraz zabrudzeniem ułatwiając pielęgnację. Jednakże na życzenie klienta wybrane produkty mogą być zabarwione i polakierowane. 

Stół w jadalni lub w kuchni to najważniejsze miejsce w domu, nawet, jeżeli nie jest zastawiony. Przy nim gramy, odrabiamy lekcje czy rozmawiamy po posiłku po posiłku. Przy stole spędzamy najwięcej czasu z naszą rodziną i przyjaciółmi. W niewielkiej kuchni idealnie sprawdzi się ten delikatny stół może być z niedużą szufladką pośrodku lub bez.

        

Wysokość: 76 cm            Cena wersja klepkowa  (Wersja A )    wersja klejona ( Wersja B )

                80/80 cm                                520 zł                                            580 zł

                120/80                                    580 zł                                             640 zł

                140/80                                    600 zł                                             660 zł

                160/90                                    780 zł                                             840 zł

                180/90                                    820 zł                                             880 zł

                200/100                                 880 zł                                             940 zł

 Podana cena za wosk za wymiar 80/80 ( wersja A )

Wersja lakierowana +10%

Możliwość strukturyzacji + 20 %

 

                                                

Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski