• promocja

KOLEKCJA CERA

Kolekcja Cera to meble o niepowtarzalnym stylu, dzięki którym nasze wnętrze stanie się ciepłe i oryginalne.  
Meble rustykalne posiadają naturalny, bogaty, przytulny i swojski charakter. To meble, które przypominają nam piękne, historyczne lata w wiejskim i tradycyjnym klimacie. Jednak z naszymi meblami możemy zaaranżować wnętrze w każdym mieszkaniu czy domu. Meble te będą się nisamowicie prezentować we wszytskich pomieszanieach: w biurze, salonie, pokoju, sypialni, przedpokoju, a nawet w kuchni czy w łazience.

Meble są wykonane w 99 % z litego drewna sosnowego, wykończone naturalnym woskiem pszczelim.  1% to Wykonane z płyty, HDF plecy komód jak i dno szuflad. Są to solidne meble, które będą służyć przez wiele lat.

Wszystkie meble z Kolekcji CERA wykańczane są naturalnym i ekologicznym woskiem pszczelim, który podkreśla piękne i niepowtarzalne słoje drewna sosnowego, a jego gładka, aksamitna powierzchnia sprawi, że utrzymanie mebla będzie proste i przyjemne.

DETALE:

W tej kolekcji zadbaliśmy o najcenniejsze detale tj. ręcznie wykonywane w naszej firmie zawiasy i uchwyty metalowe, drewniane ozdobne filunki po bokach, które sprawiają, że mebel jest bogaty i masywny. 
Każdy wykonany przez nas mebel jest unikatowy, nie ma dwóch identycznych, tak jak nie ma dwóch identycznych drzew sosnowych.
Wszystkie występujące nierówności, sęki, widoczne słoje są naturalne gdyż taką formę w naturze ma drewno sosnowe.
 

Dla miłośników mebli postarzanych polecamy meble strukturyzowane.
Wszystkie meble są wykonane z litego drewna sosnowego, które posiada twardsze i miększe elementy drewna. Za pomocą specjalnych maszyn z odpowiednimi szczotkami, wyrywane są miękkie elementy drewna, pozostawiając i ujawniając części twardsze. W końcowym efekcie mebla zostają niesymetryczne wgłębienia i otarcia. Mebel strukturyzowany, ma na celu przypomnieć wiejski styl starych chat inaczej styl rustykalny, które kryją w sobie lata historii. Strukturyzacja mebla polega na postarzaniu go.

 

The Cera collection is furniture with a unique style, thanks to them our interior will become warm and original.
Rustic furniture has a natural rich, cozy and homely character. It's furniture that reminds us of beautiful historical years in a rural and traditional atmosphere. However, with our furniture, we can arrange the interior in any apartment or house. These furniture will look beautiful in every confusion: in the office, the living room, the room, the bedroom, the hall, and even in the kitchen or bathroom.

The furniture is made of 99% solid pine wood, finished with natural beeswax. 1% is made of HDF back, dresser and bottom of drawers. They are solid furniture that will last for many years.

All furniture from the CERA Collection is finished with natural and ecological beeswax, which underlines beautiful and unique rings of pine wood, and its smooth, velvety surface will make keeping the furniture simple and pleasant.

DETAILS:

In this collection we took care of the most valuable details. Metal hinges and handles, hand-picked in our company, wooden decorative filing on the sides, which make the furniture rich and massive.
Each furniture made by us is unique, there are no two identical ones, as there are no two identical pine trees
All existing unevenness, knots, visible rings are natural because this form in nature is made of pine wood.
 

For those who love old furniture, we recommend structured furniture.
The structure of the furniture consists in aging it. All furniture is made of solid pine wood, which has harder and softer wood elements. Using special machines with appropriate brushes, soft wood elements are torn out, leaving and revealing harder parts. In the final effect of the furniture are asymmetrical recesses and abrasions. Structured furniture, aims to remind the rural style of old cottages differently rustic style, which hide the years of history.

Wzornik kolorów

Zakup mebli przez Internet?

Cóż, na pierwszą myśl większość osób może odrzucić taką opcję, jednak czy to nie dobry pomysł? Oszczędzamy czas i energię, bowiem meble możemy kupić nie wychodząc z domu, nie trudzimy się również z ich przewożeniem, gdyż otrzymujemy je naszym transportem lub firmą kurierską. To, co musi nas urzec to przede wszystkim styl, który jak najbardziej jesteśmy w stanie oszacować oglądając zdjęcia produktów.

Aby meble znajdujące się w naszym sklepie spotkały się z Państwa uznaniem przygotowaliśmy bogatą i co ważne, różniącą się od siebie, ofertę. Życzymy Wam, by wybieranie poszczególnych modeli przyniosło Wam wiele radości, a ich widok zachwycał każdego dnia. Jak idealnie dobrać kolor mebli do wystroju naszych wnętrz? Nasza firma pomoże Ci dobrać idealny kolor mebli do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego czy kuchni. Kolor drewna ma duże znaczenie w  aranżacji pomieszczenia. Znajdziesz u nas na stronie inspiracje i podpowiedzi jak odpowiednio dobrać ze sobą odcienie drewnianej podłogi lub parkietu do drewnianych mebli. To one sprawią idealną podstawę do designerskiej aranżacji na długie lata. Poznaj idealne kolory do mebli sosnowych. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać kolor mebli skorzystaj z bezpłatnych porad online naszej projektantki: rooddrew.wizualizacje@gmail.com oraz darmowych próbek!! Nie wszyscy wiedzą, że kolor ma duży wpływ na nasze samopoczucie i odzwierciedla nasz charakter:  

KOLORY WOSKU

 

BRĄZ: Kolor brąz jest kolorem ciepłym i przytulnym dla pomieszczeń. Dlatego klienci bardzo chętnie decydują się na ten kolor. Ekologiczna powłoka na bazie wosku pszczelego nadaje unikalny charakter naszym meblom. Wosk naturalny podkreśla słoje i sęki drewna oraz chroni przed  wilgocią. Odcienie brązu nadają wnętrzu spokój i harmonie, dlatego często spotykans są w pomieszczeniach biurowych. W naszej ofercie znajdziecie trzy piękne odcienie wosku: K 01- wosk miodowy K 02- wosk ciemny K 15 – wosk brunatny NATURALNA SOSNA: Dla wielbicieli tego, co naturalne proponujemy meble wykończone woskiem bezbarwnym. Meble w kolorze naturalnej sosny to meble ciepłe i pełne delikatnego uroku, które rozjaśnią wnętrze i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie. Jak każde drzewo jest inne, tak i nasze sosnowe meble są unikatowe i niepowtarzalne.

KOLORY BIELI

BIEL: Kolor biały powiększa optycznie pomieszczenia i sprawia, że pokój staje się przejrzystszy i czysty. Meble w kolorze białym łagodzą emocje i dają poczucie swobody. Naukowcy udowodnili, że kolor biały jest dla osób dynamicznych, samodzielnych, otwartych na nowe pomysły. Kolory ciepłe idealnie komponują się z kolorami jasnymi. Biel jest elegancka i zawsze w modzie, a można z nią łączyć absolutnie wszystko oczywiście pamiętając o umiarze. Polecamy: K 03- kolor białej patyny K 13- bielony z widoczną strukturą drewna K 16- antyczna biel K 17 – biały wosk. Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

 

KOLORY LAKIERÓW do blatów i siedzisk

LAKIERY: Wosk jest piękny i przede wszystkim naturalny, ale niestety nie lubi gorąca czy wilgoci, dlatego też na blaty stołów i ław drewnianych polecamy wybrać lakierowaną wersję bardzo zbliżoną kolorystycznie do odcieni wosków. W naszej bazie kolorów znajdziecie kilka odcieni brązu, który w połączeniu z białym lub bielonym meblem stworzy unikatowy i niepowtarzalny element wystroju Waszego wnętrza. Zamów bezpłatne próbki i dobierz odcień, który będzie do Ciebie pasował.  

Strukturyzacja mebli

STRUKTURYZACJA: Dla miłośników litego drewna mamy coś specjalnego. Każdy wykonany przez nas mebel możemy na Wasze życzenie poddać procesowi strukturyzacji. Taka obróbka drewna sprawia, że nadajemy w bardzo szybki sposób drewnu lat, postarzamy go i sprawiamy, że drewno wygląda na stare i rustykalne. Aby tego dokonać ręcznie za pomocną szczot wyrywamy miękkie słoje z powierzchni drewna, dzięki czemu zostają twarde słoje oraz nieregularne rowki między nimi. Strukturyzowane meble doskonale pasują do drewnianych chat, domków letniskowych, ale nie tylko, świetnie odnajdą się również w stylowych i nowoczesnych wnętrzach. Ciekawym rozwiązaniem jest strukturyzacja jedynie blatów w meblach drewnianych oraz wybarwienie ich w kontrastowym kolorze, doskonale sprawdzą się w tym zestawieniu biele i brązy, dodając meblom lekkości.
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski