• promocja

Woskowana witryna VIT 107

Woskowana witryna VIT 107
cena: 2070.00 zł

KOLORY MEBLA:
K01 - jasny wosk K03 - biała patyna K09 - wosk bezbarwny K13 - bielony K15 - brunatny wosk K16 - antyczna biel K17 - biały wosk K02 - ciemny wosk101568
Zobacz w sklepie

KONSTRUKCJA WITRYNY:

Mebel dskłada się z dwóch, dużych, szklanych drzwi. Wewnątrz mebla drewnianego znajdują się cztery półki. W dolnej części witryny znajdują się dwie średnie szuflady, które wysuwają się na drewnianych prowadnicach.  Witryna drewniana posiada w najniższej części cztery okrągłe kule toczone służące jako nóżki. Witryna wykończona jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

 

WYKOŃCZENIE WITRYNY:

Witryna wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego, plecy są wykończone boazerią, a dno szuflad umocnione jest sklejką. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu, mebel rustykalny zyskuje swój indywidualny charakter.   

Witryna sosnowa z kolekcji SLIM jest wykonana z prostych boków, co podkreśla jej delikatny styl. Dzięki wyjątkowym uchwytom i zawiasom, które wykonywane są w naszej firmie, mebel drewniany nada pomieszczeniu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Sosnowa witryna może być wykończona naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów

 

Witryna dostarczana jest w całości. 

Każda drewniana witryna, może być wykończona indywidualnie pod życzenie klienta (zmiana koloru, zmiana okucia)

 

WYMIARY:

Wysokość: 195 cm

Szerokość: 107 cm

Głębokość: 43 cm

Podany wymiar to wymiar zewnętrzny

 

KOLEKCJA SLIM:

2 070 zł - wosk

Dostępna również w kolekcji CERA:

2 600 zł - wosk

 

Standardowym wybarwieniem kolekcji SLIM jest K01 Jasny wosk, inaczej wosk miodowy

DOSTĘPNE KOLORY WYBARWIEŃ

  • Stan surowy
  • Zmiana na odcień K03, K13, K16, K17 + 10%
  • Lakiery w odcieniu K11 i K14 dotyczą tylko blatów i siedzisk 

 

Paleta kolorów jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie

Dodatkowe informacje: przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna.

Wzornik kolorów

Zakup mebli przez Internet?

Cóż, na pierwszą myśl większość osób może odrzucić taką opcję, jednak czy to nie dobry pomysł? Oszczędzamy czas i energię, bowiem meble możemy kupić nie wychodząc z domu, nie trudzimy się również z ich przewożeniem, gdyż otrzymujemy je naszym transportem lub firmą kurierską. To, co musi nas urzec to przede wszystkim styl, który jak najbardziej jesteśmy w stanie oszacować oglądając zdjęcia produktów.

Aby meble znajdujące się w naszym sklepie spotkały się z Państwa uznaniem przygotowaliśmy bogatą i co ważne, różniącą się od siebie, ofertę. Życzymy Wam, by wybieranie poszczególnych modeli przyniosło Wam wiele radości, a ich widok zachwycał każdego dnia. Jak idealnie dobrać kolor mebli do wystroju naszych wnętrz? Nasza firma pomoże Ci dobrać idealny kolor mebli do sypialni, salonu, pokoju dziecięcego czy kuchni. Kolor drewna ma duże znaczenie w  aranżacji pomieszczenia. Znajdziesz u nas na stronie inspiracje i podpowiedzi jak odpowiednio dobrać ze sobą odcienie drewnianej podłogi lub parkietu do drewnianych mebli. To one sprawią idealną podstawę do designerskiej aranżacji na długie lata. Poznaj idealne kolory do mebli sosnowych. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać kolor mebli skorzystaj z bezpłatnych porad online naszej projektantki: rooddrew.wizualizacje@gmail.com oraz darmowych próbek!! Nie wszyscy wiedzą, że kolor ma duży wpływ na nasze samopoczucie i odzwierciedla nasz charakter:  

KOLORY WOSKU

 

BRĄZ: Kolor brąz jest kolorem ciepłym i przytulnym dla pomieszczeń. Dlatego klienci bardzo chętnie decydują się na ten kolor. Ekologiczna powłoka na bazie wosku pszczelego nadaje unikalny charakter naszym meblom. Wosk naturalny podkreśla słoje i sęki drewna oraz chroni przed  wilgocią. Odcienie brązu nadają wnętrzu spokój i harmonie, dlatego często spotykans są w pomieszczeniach biurowych. W naszej ofercie znajdziecie trzy piękne odcienie wosku: K 01- wosk miodowy K 02- wosk ciemny K 15 – wosk brunatny NATURALNA SOSNA: Dla wielbicieli tego, co naturalne proponujemy meble wykończone woskiem bezbarwnym. Meble w kolorze naturalnej sosny to meble ciepłe i pełne delikatnego uroku, które rozjaśnią wnętrze i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie. Jak każde drzewo jest inne, tak i nasze sosnowe meble są unikatowe i niepowtarzalne.

KOLORY BIELI

BIEL: Kolor biały powiększa optycznie pomieszczenia i sprawia, że pokój staje się przejrzystszy i czysty. Meble w kolorze białym łagodzą emocje i dają poczucie swobody. Naukowcy udowodnili, że kolor biały jest dla osób dynamicznych, samodzielnych, otwartych na nowe pomysły. Kolory ciepłe idealnie komponują się z kolorami jasnymi. Biel jest elegancka i zawsze w modzie, a można z nią łączyć absolutnie wszystko oczywiście pamiętając o umiarze. Polecamy: K 03- kolor białej patyny K 13- bielony z widoczną strukturą drewna K 16- antyczna biel K 17 – biały wosk. Przy zakupie mebli sosnowych w białych odcieniach z upływem czasu, mogą pojawić się żółte przebarwienia w miejscach sęków i słoi drewna. W przypadku naturalnych mebli sosnowych jest to naturalny proces i nieodwracalny.  Wpływają na to różne czynniki min zbyt wysoka lub niska temperatura, nasłonecznienie, wilgotność powietrza.

 

KOLORY LAKIERÓW do blatów i siedzisk

LAKIERY: Wosk jest piękny i przede wszystkim naturalny, ale niestety nie lubi gorąca czy wilgoci, dlatego też na blaty stołów i ław drewnianych polecamy wybrać lakierowaną wersję bardzo zbliżoną kolorystycznie do odcieni wosków. W naszej bazie kolorów znajdziecie kilka odcieni brązu, który w połączeniu z białym lub bielonym meblem stworzy unikatowy i niepowtarzalny element wystroju Waszego wnętrza. Zamów bezpłatne próbki i dobierz odcień, który będzie do Ciebie pasował.  

Strukturyzacja mebli

STRUKTURYZACJA: Dla miłośników litego drewna mamy coś specjalnego. Każdy wykonany przez nas mebel możemy na Wasze życzenie poddać procesowi strukturyzacji. Taka obróbka drewna sprawia, że nadajemy w bardzo szybki sposób drewnu lat, postarzamy go i sprawiamy, że drewno wygląda na stare i rustykalne. Aby tego dokonać ręcznie za pomocną szczot wyrywamy miękkie słoje z powierzchni drewna, dzięki czemu zostają twarde słoje oraz nieregularne rowki między nimi. Strukturyzowane meble doskonale pasują do drewnianych chat, domków letniskowych, ale nie tylko, świetnie odnajdą się również w stylowych i nowoczesnych wnętrzach. Ciekawym rozwiązaniem jest strukturyzacja jedynie blatów w meblach drewnianych oraz wybarwienie ich w kontrastowym kolorze, doskonale sprawdzą się w tym zestawieniu biele i brązy, dodając meblom lekkości.

WOSKOWANA WITRYNA VIT 09

WOSKOWANA WITRYNA VIT 09

1811.00 zł

zobacz szczegóły

WOSKOWANA WITRYNA  LUD 11

WOSKOWANA WITRYNA LUD 11

1867.00 zł

zobacz szczegóły

Woskowana Wityryna VIT 107

Woskowana Wityryna VIT 107

2070.00 zł

zobacz szczegóły

Woskowana Witryna VIT 108

Woskowana Witryna VIT 108

2717.00 zł

zobacz szczegóły

WOSKOWANA WITRYNA VIT 14

WOSKOWANA WITRYNA VIT 14

1940.00 zł

zobacz szczegóły

WOSKOWANA WITRYNA  LUD 10

WOSKOWANA WITRYNA LUD 10

2401.00 zł

zobacz szczegóły

Drewniana Witryna SEL 10

Drewniana Witryna SEL 10

2457.00 zł

zobacz szczegóły

Drewniana Witryna VIT108

Drewniana Witryna VIT108

2717.00 zł

zobacz szczegóły

Drewniana Witryna SEL 11

Drewniana Witryna SEL 11

2113.00 zł

zobacz szczegóły

Drewniana Witryna VIT 12

Drewniana Witryna VIT 12

2680.00 zł

zobacz szczegóły

WITRYNA SOSNOWA RW68

WITRYNA SOSNOWA RW68

1118.00 zł

zobacz szczegóły

WITRYNA SOSNOWA  RW69

WITRYNA SOSNOWA RW69

666.00 zł

zobacz szczegóły

WOSKOWANA WITRYNA VIT 07

WOSKOWANA WITRYNA VIT 07

2600.00 zł

zobacz szczegóły

WOSKOWANA WITRYNA VIT 08

WOSKOWANA WITRYNA VIT 08

3234.00 zł

zobacz szczegóły

Woskowana witryna VIT 107

Woskowana witryna VIT 107

2070.00 zł

zobacz szczegóły
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski