• szare meble
  • biurko
  • sypialnia

Lampy

WYŻEJ CZY NIŻEJ 

Piękne lampy, nawet gdy są zgaszone, zdobią wnętrze, a gdy świecą zamieniają je w miejsce przytulne i ciepłe. Wyraziste lampy zwykle najlepiej prezentują się w wysokich wnętrzach, bo optycznie obniżają sufit. Choć kuszące, w przeciętnej wielkości mieszkaniu mogą wydawać się za ciężkie. Najpopularniejszą lampą w naszym salonie jest lampa Belka. Belka drapana ozdobiona metalowymi ciężkimi okuciami oraz jutowa lina, która utrzymuje ozdobne żarówki, niesamowicie wygląda w pomieszczeniach nowoczesnych, rustykalnych czy designerskich.

Do odpoczynku potrzeba innego światła niż do czytania.

Zamiast tradycyjnego włącznika warto zainstalować ściemniacz — pozwala on w sposób regulować natężenie i temperaturę. Nowoczesne ściemniacze do świateł można zamontować do wszystkich źródeł światła, nie zależnie czy jest to LED, świetlówka energooszczędna, żarówka dekoracyjna czy lampa halogenowa.

Oferowane przez nas lampy są niezwykłe, gdyż wykonane są od początku do końca w sposób ręczny, to daje nam wyraz spektakularnego designu. Natura lamp jest bardzo wymowna, a wszystkie one są bardzo artystyczne. Cały sznur czy sznury trzymające lampę, stanowią doskonałe zjawisko „iluzji” zarówno dosłownie, jak i też w przenośni. Lampy są niezwykle oryginalne, zadziwiają nas swoim wyglądem, zaskakują i prezentują się niebywale dobrze, reprezentując nam nowoczesny wymiar aranżacji wnętrza. To świetny pomysł, na efektowne urządzenie mieszkania, biura czy kafejki. Sam obraz lampy wnosi swoim wyglądem, niebywały posmak czegoś niezwykłego oraz dotąd niespotykanego.

Lampy te wykonane są ręcznie z grubej plecionej liny, tak więc od początku do końca jest to rękodzieło zwane hand-made, dlatego cieszą się jeszcze większym „wzięciem”, gdyż moda na rzeczy ręcznie robione podbija światowy rynek, w tym Polski.


Lampa I

Lampa I

168.00 zł

zobacz szczególy

Lampa II

Lampa II

294.00 zł

zobacz szczególy

Lampa III

Lampa III

210.00 zł

zobacz szczególy

Lampa IV

Lampa IV

464.00 zł

zobacz szczególy

Lampa V

Lampa V

536.00 zł

zobacz szczególy

Lampa z belką

Lampa z belką

945.00 zł

zobacz szczególy
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski