• darmowy transport
  • skrzynia
  • sypialnia

Sofa Kair II

cena: 1226.00 zł


Sofa Kair II

Wymiary:

– Wysokość: 91 cm

– Szerokość: 175 cm

– Głębokość: 92 cm

Z CZEGO WYKONANY JEST MEBEL?

Jeśli szukają Państwo ergonomicznej , funkcjonalnej i w niesamowicie ciekawej stylistyce sofy to stylowa Sofa Kair jest dla Was idealna. Została ona powleczona bardzo miękką i delikatną tkaniną aksamitną, która sprawia, że mebel robi wrażenie lekkości i jest bardzo przytulny.

Nóżki sofy zostały wykonane z drewna, które też solidnie utrzymują całą konstrukcję.

Wygodna sofa Kair została zaprojektowana w dużej gamie kolorystycznej tapicerki AMORE. Wyjątkowe kolory sprawią, że sofa udekoruje przestrzeń naszego salonu i sypialni a może restauracji. Doskonale wkomponuje się w otoczenie, służąc swoim wdziękiem i powabem.

Sofa to podstawowe wyposażeniem każdego salonu. Możemy jej użyć jako funkcjonalnej ozdoby pokoju młodzieżowego lub gościnnego. Zdarza się nam, że sofę stawiamy w domowym gabinecie. Służy nam wtedy do odpoczynku w przerwie od pracy. To ona nadaje charakter całemu wnętrzu.

W jest odpowiedni relaks i odpoczynek, dlatego zapewnijmy sobie i swoim najbliższym wygodną i modną sofę do salonu. Idealna, by pooglądać ulubiony serial czy spędzić czas wspólnie z rodziną. 

Stylowa Sofa Kair posiada barwną tapicerkę, co niewątpliwie dodaje jej efektownego uroku, podkreśla jej szyk i nowoczesny design.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych sof i foteli tapicerowanych.

Do kompletu polecamy fotele Kair.

Sofa Kair II

Sofa Kair II

1226.00 zł

zobacz szczególy

Sofa lester

Sofa lester

1029.00 zł

zobacz szczególy

Sofa Kair

Sofa Kair

987.00 zł

zobacz szczególy
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski