• wiosna
  • Pierwszy
  • Fotel Rosalina
  • biurko

WOSKOWANE ŁÓŻKO ACC 06

cena: 1055.00 zł


KONSTRUKCJA ŁÓŻKA:

Mebel drewniany składa się z ozdonych filunkowych boków. Głównym atutem łóżka jest wykończenie, które wyróżniają się podnosząc jednocześnie walory całości. Meble sosnowe są lekkie, łatwe do ustawienia i przesunięcia, a ich jasny kolor nie przytłacza wnętrza, pasuje bowiem niemal do każdego wystroju. Łóżko to mebel narażony na eksploatację, często przypadkiem kopany, przesuwany, dzieci na nim skaczą, dorośli spędzają w nim wiele czasu. Musi być trwałe, solidne i wygodne. Drewno sosnowe natomiast znakomicie wpasuje się w każdy styl, jest odporne na uszkodzenia i jest na każdą kieszeń. 

Łóżko moderne wykończone jest solidnie i na długie lata. Staramy się, wykonywać takie meble, aby każde mieszkanie wyglądało pięknie i co najważniejsze – funkcjonalnie.

 

WYKOŃCZENIE ŁÓŻKA:

Łóżko drewniane wykonane jest w całości z litego drewna sosnowego. Dzięki wyselekcjonowanemu drewnu sęcznemu, mebel rustykalny ma swój indywidualny charakter. Łóżko sosnowe z kolekcji CERA jest wykonane z prostych boków, co podkreśla jego oryginalny styl. 

Łóżko nowoczesne może być wykończone naturalnym woskiem pszczelim, który podkreśla strukturę drewna lub ekologicznym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. Meble te mogą być wykończone na kilka kolorów.

Łóżko sosnowe dostarczane jest w czterech elementach

 

WYMIARY:

S 80 D 200

S 90 D 200

S 120 D 200

S 140 D 200

S 160 D 200

S 180 D 200

S 200 D 200

Podany wymiar to wymiar materaca

 

KOLEKCJA CERA:

S 80 - 1 055 zł

 S 90  - 1 055 zł

S 120 - 1 154 zł

S 140 - 1 264 zł

S 160 - 1 374 zł

S 180 - 1 506 zł

S 200 - 1 627 zł

 

 

Do łóżka polecamy również  drewnianą szufladkę która wysuwa się na gumowych kółeczkach.

Szuflada sosnowa dostępna jest w rozmiarach :

 
S 98 G 60
S 150 G 60 
S 198 G 60 
 
 
Cena łóżka nie zawiera materaca i stelaża.

 

Standardowym wybarwieniem kolekcji CERA jest K01 Jasny wosk, inaczej wosk miodowy,

Zmiana na odcień K03, K13, K16, K17 + 10%
Lakiery w odcieniu K10, K11, K12 i K14 dotyczą tylko blatów i siedzisk
Możliwość strukturyzacja + 20%

 

Paleta kolorów jest bardzo szeroka i zapewne pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie 


Wzornik kolorów

Nasza firma oferuje szeroką gamę kolorów wybawień drewna, dzięki czemu nasz klient może swobodnie dobrać kolor mebla do każdego wnętrza i stylu, nie ważne czy fascynuje się stylem rustykalnym, skandynawskim czy glamur. 
Meble drewniane można łączyć z kamieniem, szkłem, betonem czy innym drewnem. Meble sosnowe są wykańczane w dwóch wariantach, na bazie naturalnego wosku pszczelego lub ekologicznym wodnym lakierem, który jest stworzony na naturalnych składnikach. 
Meble lakierowane są wykańczane wysokiej klasy bejcami barwiącymi, a następnie mebel jest polakierowany oryginalnym, półmatowym lakierem bezbarwnym z najlepszego gatunku. 
Meble drewniane nie tolerują wilgoci, wody, zmian temperatury, dlatego meble lakierowane są odporniejsze na te czynniki. Dzięki ochronnej warstwie lakieru, drewno jest dobrze chronione przed uszkodzeniami, przebarwieniami, dlatego naszym klientom proponujemy, aby blaty kuchenne czy blat stołu miał powierzchnię polakierowaną. 
Meble woskowane nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły klimat. To dzięki wosku w meblu przepięknie prezentują się słoje i naturalne sęki, przez co nadaje mu wygląd jak z meksykańskiej haciendy. 
Niesamowicie prezentują się w domach jedno lub wielorodzinnych, chatach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, ekskluzywnych apartamentach, karczmach. 
Stosowany wosk pozwala na zachowanie naturalnej struktury drewna. Dzięki temu widzimy i czujemy pod palcami włókna drewna. Otrzymujemy naturalny, ciepły efekt. 
Meble woskowane mogą być odrestaurowane na nowo tym samym środkiem.  
W swojej ofercie posiadamy wosk w sprayu idealny do pielęgnacji i odnawiania mebli woskowanych.     

 

 

 

BLATY

   

 
ROOD DREW produkcja mebli
Bialka 650
34-220 Maków Podhalanski